אודות

 

eransiv_c
ערן סיב עם חיים הכט, מנחה "יצאת צדיק"

סיב סטון הינה גלריה לאבן טבעית שמתמחה בעיצוב המבטיח מראה יוקרתי לבית, לגן ולעסק. הגלריה נחשבת למובילה בתחומה בישראל ומושכת אליה קהל פרטי וכן קהל מקצועי גדול של אדריכלים, מעצבי פנים וקבלנים.

המנכ"ל, ערן סיב, מקפיד על ביקורים בכל התערוכות החשובות בעולם ועל שמירה על קשר עם היצרנים המובילים בתחום האבן, כדי להבטיח שהמבקרים בגלריה ימצאו מגוון רחב של מוצרים איכותיים וחדשניים מאבן טבעית.

חשוב לדעת שהרכישה מתבצעת ישירות מהיבואן וללא פערי תיווך , כלומר אתם רוכשים את האבנים מיד ראשונה , במחיר הטוב והמשתלם ביותר.

סיב סטון הינה בין החברות היחידות בארץ המאפשרות מיון של אבן ע"י עובדי החברה או ע"י הלקוח עצמו, בכדי ליצור את המראה המושלם, המתאים לצרכי הלקוח. אנו מציעים גם שירות הום סטיילינג ייחודי (בתיאום מראש) ללא תוספת תשלום. אתם מוזמנים להגיע אלינו עם צילומים של הבית ואנו נדאג להתאים עבורכם את האבנים המתאימות לאופי הבית.

ניתן למצוא ב Siv stone מבחר עצום של אבני חיפוי וריצוף טבעיות במגוון צבעים וטקסטורות, ביניהן: שיש, סיליקט ובריקים חדשים ומפירוק, אריחי טרקוטה, ספי שיש לחלונות ועוד. ניתן להתרשם מהאבנים באולם התצוגה שלנו והמחסן שלנו הממוקמים ברחוב אלכסנדר ינאי 10, איזור תעשיה סגולה בפתח תקוה, כך שניתן ליהנות מאספקה ישירה של המוצרים! אנו נסייע בהעמסת האבנים לרכב – פשוט שלם וסע!

והכי חשוב , חניה חינם צמוד לגלריה..