חיפוי אבן לגדר

חיפוי אבן לגדר בזמן עבודה קצר במיוחד

חיפוי אבן לגדר על ידי האבן האלסטית הדקה מאפשר יישום קל ומהיר על תשתית קיימת ללא צורך בפירוק התשתית הישנה . החיפוי מתאים לכל תשתית ישרה וחלקה כגון : טיח , צבע , עץ , קרמיקה אבן שיש ועוד. מיכוון שהאבן האלסטית מתאימה גם ליישום חוץ היישום מאד קל מהיר וללא משקל על הקיר כלל מיכוון שהעובי של האבן האלסטית הינו רק 2 מילימטר הפחד מנפילת אבנים מהקיר לא קיים כלל ואין לנו צורך בעיגון של האבנים לקירות הקיימים. בעזרת דבק אלסטי מיוחד אנחנו מדביקים את האבן האלסטית לקיר ומקבלנים מראה טבעי ויוקרתי לגדר שלנו.

דרישה חיפוי אבן לגדר על ידי העיריות

יש עיריות או מועצות מקומיות שדורשות אבן טבעית בלבד לכן האבן האלסטית שלנו מיכוון שהינה טבעית נכנסת לקטגוריה של אבן טבעית ומתאימה כחיפוי גדר. משקל האבן הינו רק 2 ק"ג למטר מרובע ואפשר להתקין כ 30 מטר ביום עבודה אחד.

אבן סיב מיבאת גם בריקים אלסטיים בעובי 2 מילימטר שמיועדים לחיפוי גדרות , הבריקים האלסטיים מיועדים לחיפוי חוץ ובעזרת דבק קרמיקה פשוט נעשת ההדבקה , הבריקים האלסטיים מיישומים על תשתית קיימת ומאפשרים חסכון גדול הן בעבודה המהירה והן בעובדה שאין צורך לפרק את התשתית הקיימת.

באבן סיב יש מבחר גדול של גוונים של בריקים ( פלקס בריק ) המיועדים לחיפוי גדרות וחיפוי חוץ של קירות , היתרונות הבולטים של הבריקים האלסטיים הינם שאין צןרך בחיתוך גרונג ( 90 מעלות ) מיכוון שהבריקים הם אלסטיים ויכולים להתקפל לפי התשתית הקיימת וגם בפינות ( 90 מעלות ) , דבר נוסף הינו החיתוך של הבריק עצמו , הבריק עצמו נחתך על ידי מספריים או סכין יפני ואין צורך בחיתוך על ידי דיסק שגורם להרבה אבק ורעש.

למעשה יש אפשרות ליישום של הפלקס בריק על ידי הלקוח ללא בעל מקצוע , היישום מאד ידודותי וקל ולא תמיד צריך להעזר על ידי בעל מקצוע , יותר ויותר בעלי דירות קונים את הבריקים הדקים ומיישמים אותם בעצמם ובכך חוסכים כסף רב עבור העסקה של בעל מקצוע.

 

אחרי היישום – חיפוי אבן לגדר                                               לפני היישום – חיפוי אבן לגדר

חיפוי אבן לגדר - חיפוי בריקים אלסטים לגדר

חיפוי אבן לגדר-לפני היישום של אבן האלסטית לגדר

חיפוי אבן לגדר על תשתית קיימת
חיפוי אבן לגדר באבן אלסטית של אבן סיב