חיפוי עמודים בבריקים

 

מבחר של חיפוי עמודים בבריקים עכשיו במלאי זמין באבן סיב

 

עמוד בתוך הבית הינו מוצר שקשה להסתיר , העמוד הינו עשוי מבטון והינו קונסטרוקטיבי ולכן אסור בתחלית האיסור להוריד אותו או להקטין אותו. הראש הישראלי מחפש איך להפוך את המגרעות של העמוד ליתרון , לכן הטראנד בשנים האחרונות הפך את העמוד בתוך הבית לדבר עיצובי שמוסיף לעיצוב הבית על ידי חיפוי עמודים בבריקים. חיפוי עמודים בבריקים הופך את העמוד הקונסטרוקטיבי לעמוד עיצובי בתוך הסלון שהופך את העמוד לדמות מרכזית בעיצוב הבית.

חיפוי עמודים בבריקים משדרג את המראה העיצובי של פנים הבית/המבנה ומחוצה לו. עמודים אלה משמשים הן כאלמנט דקורטיבי והן כקיר החוצץ בין אזורים בבית, כגון: הפרדה בין פינת אוכל למטבח, הפרדה בין הסלון למטבח וכן הפרדה בין אזורים וחדרים נוספים בבית. כמו כן ניתן לחפות בבריקים עמודים מחוץ לבית – אם זה בגינה, בחצר, בכניסת הבית ועוד.

בריקים – אבנים חזקות ובעלות מראה מרשים במיוחד

הבריקים הן אבנים בעלות מראה עתיק והן כוללות 3 סוגים עיקריים – בריקים מפירוק מבניינים עתיקים, בריקים חדשים אשר מיוצרים במפעל וכן בריקים מאבן טבעית אשר מיוצרים גם הן במפעל כשהן נוצרים ע"י חיתוך אבנים טבעיות.

חיפוי בבריקים נחשב לפופולארי מאוד בשנים האחרונות עקב היתרונות הרבים של החומר – אם זו מבחינת חוזק ועמידות החומר שנחשב לאמין במיוחד, מגוון הגדלים, הצבעים והטקסטורות, בידוד אקוסטי וכמובן עקב המראה העיצובי המיוחד שמעניק למבנה מראה מודרני בניחוח כפרי ונוסטלגי.

Siv stone מייבאת ומשווקת בריקים באיכות הגבוהה ביותר ומובילה את תחום הבריקים בישראל. אצלנו ניתן להשיג את כל סוגי הבריקים בהתאמה אישית לחיפוי ועיצוב מושלם של עמודים וקירות פנים וחוץ.מעוניניים בחיפוי עמודים בבריקים? צרו עמנו קשר לייעוץ והזמנת בריקים באיכות מעולה ◄