חיפוי צפחה

צפחה לחיפוי קירות

האבן מיועדת לחיפוי קירות פנימיים וחיצוניים כמו כן האבן מתאימה במיוחד לחיפוי עמודים פנימיים, קירות פינת אוכל, קיר בסלון, גדרות חיצוניים וקירות בכניסה לבית פנים וחוץ. המידות הנפוצות: 15/30, 10/30, 5/30 (ס"מ)  

למה צפחה?

אבן צפחה היא אבן טבעית המגיעה במגוון רחב של צבעים וטסקסטורות ומאפשרת לכם להגיע למראה שאתם מבקשים לקבל בביתכם - יותר מכל אבן אחרת.

ריצוף צפחה וחיפוי פנים בצפחה
חיפוי חוץ בצפחה

 

חיפוי צפחה - מהרצפה ועד הגגצפחה

צפחה מתאימה לריצוף פנים וחוץ וכן לחיפוי וציפוי פנים וחוץ. בשל יכולת הספיגה הנמוכה של האבן, באירופה היא משמשת אף כאבני רעפים - לחיפוי גגות ביניינים.

האבן מגיע במגוון גדול של צבעים ומידות על פי בחירה ותעניק לשיפוץ או לבנייה שלכם מראה ייחודי ומרהיב במיוחד - שאבנים מלאכותיות כגון גרניט פורצלן, קרמיקה ואבן מתורבתת לא יוכלו להשיג לעולם!

דרך התפריט העליון של האתר, תוכלו לראות חלק מהפרויקטים שעשו שימוש באבן צפחה שנרכשה ב Siv stone.

צפחה קונים רק ב Siv stone!

במיקום מרכזי ונוח, ברחוב אלכסנדר ינאי 10, פ"ת (חניה חינם במקום) תמצאו את המרכז הגדול ביותר לאבני צפחה במדינת ישראל.

ב Siv stone תמצאו אלפי מטרים רבועים של אריחי צפחה לריצוף במידות משתנות, מגוון גדול במיוחד של צפחה לחיפוי פנים ולחיפוי חוץ, אבני ציפחה בגוונים בהירים של לבן, ב'ז, אדום, חום ולבן-אוף וייט, לצד ציפחה אדומה וחומה - בצבעים חמים עזים.

לצד הגלריה הכוללת את אבני הציפחה של מיטב המחצבות והמפעלים מרחבי העולם, תוכלו לבקר גם במחסן הממוקם במתחם באזור תעשיה סגולה שבפ"ת, שם תוכלו למצוא מגוון גדול נוסף של אבני ציפחה בצבעים ובגדלים שונים. אנו מבצעים גם חיתוך של אבנים לפי מידות והזמנת הלקוח.

אבן צפחה - ב-3 מיוניםאבן צפחה

רק ב Siv stone אבני הציפחה עוברות מיון קפדני ב-3 שלבים:

 השלב הראשון הוא על ידי הספק, אשר ממיין את האבן על פי דרישות Siv stone.

בשלב השני, האבן עוברת מיון שני על ידינו עם קבלת הסחורה.

השלב השלישי הוא מיון על ידי הלקוח.

אנו דוגלים במוטו לפיו תוכלו לבחור את האבנים אחת אחת! באבן צפחה הדבר חשוב מאוד, בשל השונות הגדולה שיכולה להיות בין שתי אבנים. לאחר המיון והחיתוך לפי צרכי הלקוח, האבן נארזת בארגזי קרטון מיוחדים בגודל של 1 מ"ר - אבן צפחה ממוינת.

צפחה באספקה ישירה מהמלאי - רק ב Siv stone!

לכן, אם אתם מחפשים צפחה, או כל אבן טבעית אחרת, אל תרכשו לפני שתבקרו ב Siv stone ותתרשמו מהמבחר, המחירים והשירות. ברשתו מאגר עצום ומגוון של אבנים טבעיות מתוצרת מובחרת, אתם מוזמנים לבקר באולם התצוגה שלנו וליהנות מאספקה ישירה מהמלאי!. כמו כן, ניתן לקבל אצלנו שירות הום סטיילינג ללא עלות נוספת, במסגרתו נייעץ ונתאים לכם אבן טבעית בהתאם לאופי הבית.