חיפוי קירות מטבח

חיפוי קירות מטבח על ידי האבן האלסטית של אבן סיב הינו מוצר מהפכני שגורם למטבח להראות שונה לגמרי בזמן קצר מאד , היתרונות הבולטים של האבן האלסטית הינו שהיישום קל מאד , בזמן מאד קצר ( פחות מיום עבודה ) אפשר ליצור מראה טבעי ויוקרתי. המידות הנפוצות הינם 122/61אך אפשר להזמין גם במידות 122/244 .

חיפוי קירות מטבח על ידי אבן – הגנה מפני ספיגות

לאחר היישום חייבים למרוח 3 שכבות סילר ( חומר מגן על האבן ) ולהמתין זמן יבוש 7 ימים , התפקיד של הסילר הינו למנוע אפשרות לספיגות של חומרים חיצוניים כגון שמן בישול , קפה ועוד , אין ספק שהאבן האלסטית של אבן סיב הינה פתרון מהיר ועיצובי וקל מאד לחיפוי קיר מטבח.

באבן סיב קיים מבחר גדול של אבנים אלסטיות שמאפשר ליצור את המראה הטבעי שאנו מחפשים ומאפשרים בזמן קצר ביותר לגרום לחיפוי קירות המטבח למראה עיצובי שונה במראה ומאד אקסלוסיבי.

ההדבקה נעשת על ידי דבק אלסטי מיוחד של חברתינו שמשמש להדבקה הן בפנים והן בחוץ של האבנים האלסטיות שלנו , הדבק מגיע בגלון של 4 ק"ג ועקב האלסטיות והגמישות שלו הוא מאפשר הדבקה טובה וחזקה הן לפנים והן לתשתית חוץ.

במקרים של זויות 90 מעלות אפשר להשתמש בזויות מיוחדות מאלומיניום שנצבעות בתנור לפי צבע האבן , באבן סיב קיימות שני סוגי זויות : זוית 1סמ/1סמ שמהווה סיום של האבן בזוחות של 90 מעלות . הזוית השניה הינה זוית סיום של אבן בקיר ישר , במידה ולא נרצה שהסיום של האבן יראה על ידי האבן בלבד אפשר לסים זוית סיום של 2 מילימטר שהאבן נכנסת פנימה ויוצרת מראה עיצובי קלאסי . ההדגשה בזויות שאפשר לצבוע אותם בקשת צבעי רל לפי בחירת הלקוח. כלומר ההתאמה של צבע הזוית הסיום נעשת לפי גוון המשנה של האבן.

חיפוי קירות מטבח עם האבן האלסטית שלנו עשוי להיות פתרון אולטימטיבי מיכוון שהעבודה הינה קלה במיוחד , האבן נחתכת על ידי דיסק יהלום או פריזר של נגרים או על ידי מסור ג'קסון לעץ . החיבור בן אבן לאבן כמעט ובלתי נראה מיכוון שהאבן מאד דקה , כמו כן יש מעצבים שנוהגים לסים פס ניתוק בין אריח לאריח בכדי ליצור מראה יחודי במטבח.

 

 

חיפוי קירות במטבח עם האבן האלסטית של אבן סיב
חיפוי קירות במטבח עם אבן אלסטית

 

חיפוי מטבח
חיפוי קירות מטבח