חיפוי קיר מטבח על תשתית קיימת

חיפוי קיר מטבח על תשתית קיימת

 

חיפוי קיר מטבח באבן - Siv Stone
חיפוי קיר מטבח על ידי אבן אלסטית – אבן סיב

 

 

 

 

 

 

 

 

חיפוי קיר מטבח על תשתית קיימת עם האבן האלסטית של אבן סיב הנו מוצר מהפכני שגורם למטבח להראות שונה לגמרי בזמן קצר מאד , היתרונות הבולטים של האבן האלסטית הנו שהיישום קל מאד , בזמן מאד קצר ( פחות מיום עבודה ) אפשר ליצור מראה טבעי ויוקרתי. המידות הנפוצות הנם 122/61אך אפשר להזמין גם במידות 122/244 .

חיפוי קיר מטבח - אבן סיב
חיפוי קיר מטבח על ידי אבן דקה דגם גרפית

חיפוי קיר מטבח – הגנה מפני ספיגות

לאחר היישום חייבים למרוח 3 שכבות סילר ( חומר מגן על האבן ) ולהמתין זמן יבוש 7 ימים , התפקיד של הסילר הנו למנוע אפשרות לספיגות של חומרים חיצוניים כגון שמן בישול , קפה ועוד , אין ספק שהאבן האלסטית של אבן סיב הנה פתרון מהיר ועיצובי וקל מאד לחיפוי קיר מטבח.

באבן סיב קיים מבחר גדול של אבנים אלסטיות שמאפשר ליצור את המראה הטבעי שאנו מחפשים ומאפשרים בזמן קצר ביותר לגרום לחיפוי קירות המטבח למראה עיצובי שונה במראה ומאד אקסקלוסיבי.

ההדבקה נעשית על ידי דבק אלסטי מיוחד של חברתנו שמשמש להדבקה הן בפנים והן בחוץ של האבנים האלסטיות שלנו , הדבק מגיע בבקבוק של 4 ק"ג ועקב האלסטיות והגמישות שלו הוא מאפשר הדבקה טובה וחזקה הן לפנים והן לתשתית חוץ.

במקרים של זווית 90 מעלות אפשר להשתמש בזויות מיוחדות מאלומיניום שנצבעות בתנור לפי צבע האבן , באבן סיב קיימות שני סוגי זווית : 1ס"מ/1ס"מ שמהווה סיום של האבן ב 90 מעלות . הזוית השנייה הנה זווית סיום של אבן בקיר ישר , במידה ולא נרצה שהסיום של האבן יראה על ידי האבן בלבד אפשר לסם זווית סיום של 2 מילימטר שהאבן נכנסת פנימה ויוצרת מראה עיצובי קלסי . ההדגשה בזויות שאפשר לצבוע אותם בקשת צבעי ראל לפי בחירת הלקוח. כלומר ההתאמה של צבע הזוית הסיום נעשית לפי גוון המשנה של האבן.

חיפוי קירות מטבח עם האבן האלסטית שלנו עשוי להיות פתרון אולטימטיבי מכיוון שהעבודה הנה קלה במיוחד , האבן נחתכת על ידי דיסק יהלום או פריזר של נגרים או על ידי מסור ג'קסון לעץ . החיבור בן אבן לאבן כמעט ובלתי נראה מכיוון שהאבן מאד דקה , כמו כן יש מעצבים שנוהגים לסם פס ניתוק בין אריח לאריח בכדי ליצור מראה ייחודי במטבח.

היתרונות של חיפוי קיר מטבח עם האבן האלסטית :
  1. זמן עבודה קצר במיוחד
  2. ללא לכלוך ואבק
  3. עבודה על גבי תשתית קיימת ללא פירוק התשתית הישנה
  4. אבן טבעית
  5. מראה עיצובי
  6. עמידות לאורך זמן.

 

חיפוי קיר מטבח על תשתית קיימת עם האבן האלסטית של אבן סיב
חיפוי קיר מטבח על תשתית קיימת עם אבן אלסטית