אבן טבעית לריצוף חוץ

אבן טבעית לריצוף חוץ חייבת להיות במרקם מספיק טוב שימנע החלקה אך דבר חשוב נוסף הינו צבירת הלכלוך ככל שהאבן בהירה יותר ככה הינה גם מתלכלכת יותר , אבן טבעית לריצוף חוץ הינו מוצר שתמיד יהיה נפוץ מיכוון שהאבן הטבעית עמידה לאורך שנים ובעלת מרקם טבעי ויחודי.

קיימים כמה סוגים של אבנים טבעיות לריצוף

אבן גרניט : נחשב לסלע החזק ביותר בטבע בתחום האבן הטבעית , הגרניט מיועד בייחוד לחיפוי בניינים אך משמש גם לפעמים לריצוף חוץ כמו כן הגרניט נפוץ למדרגות במבנים ציבוריים או בבניינים רבי קומות.
ריצוף חוץ טרוורטין – אספקה מיידית באבן סיב
אבן ציפחה : אבן שעשויה משכבות שכבות של אבן ונחשבת לאבן חזקה במיוחד , היתרון הבולט של האבן הציפחה שאינה סופגת מים וחלקה העליון של האבן הינו מחוספס , למעשה היתרון של החספוס הינו שהאבן מונעת החלקה , במדינות אירופה משתמשים באבן הצפחה לחיפוי גגות במקום הרעפים הידועים בארץ.
אבן ליימסטון : אבן ליימסטון הינה האבן הנפוצה ביותר לריצוף חוץ , בדרך כלל האבן מגיעה לאחר כיבוס בגדי להפוך אותה מתאימה ומונעת החלקה לריצוף חוץ , מחירה נחשב ללא יקר והינה מאד פרקטית לריצוף חוץ.
שיש : השיש הינו מתאים ביותר דווקא לריצוף פנים אך בכדי ליצור אחידות אנחנו נמצא אנשים שלוקים את השיש גם לריצופי חוץ , המגבלה של השיש שיחסית מחירו יקר לריצופי חוץ.
אבן חול : אבן החול הכי פחות מתאימה לריצופי חוץ מכיוון שהינה רקה וסופגניות במיוחד , כמו כן באבן יש מין נימים חוליים שעשויים לצבור לכלוך לכן הינה פחות נפוצה לריצופי חוץ.
פרופידו : הפרופידו הינה אבן במידות של 10/10 עובי 4-5 ס"מ , שמרצפים אותה ללא חומרי מליטה , הפרופידו מרוצפת בעזרת תשתית של חול מהודק ומתאימה מאד לריצוף חוץ , הצבע הנפוץ בפרופידו הינו צבע השחור שמגיע מאבן בזלת. היתרון הבולט של הפרופידו על ריצופי החוץ האחרים הינו שהפרופידו חוסכת את עבודת הריצוף היקרה ודרוש רק עבודת מילוי חול והידוק של האבן אחת לשניה.
חברת אבן סיב מייבאת ומשווקת אבן טבעית לריצוף בשלל סוגים וצבעים המתאימים ליישום בריצוף חוץ. קיימים במלאי סוגים שונים של אבנים טבעיות לריצוף חוץ ובמידות שונות.
אנו מזמינים אתכם לגלריה שלנו הממוקמת ברחוב אלכסנדר ינאי 10 , א.ת סגולה , פתח תקוה.