אבני פירוק מישראל

לבני סיליקט מפירוק מבניינים ישנים בישראל


לבני סיליקט היו נפוצות מאוד בבניית ביניינים בישראל משנות ה-50 ועד סוף שנות ה-70, במיוחד בעיר תל אביב ובסביבתה. ולאחר הנחתם, כוסו בטיח ועליהם בוצעה הצביעה של קירות הבית. הבלוקים הרגילים, שאנו מכירים כיום, למעשה החליפו את לבני הסיליקט כבסיס לבניית קירות. כיום הם חזרו להיות אופנתיים, אך קשה להשיג לבני סיליקט אותנטיים.

מבחר לבני סיליקט אותנטיים


ב Siv stone, עם התמחות של שנים בתחום חיפויי הקירות, נכנסו בשנים האחרונות באופן מלא לתחום הסיליקט. במחלקת הסיליקט אנו
מחזיקים מבחר גדול של לבנים מפירוק מרחבי העולם. תוכלו להתרשם מהמבחר בשיטות באתר וגם כמובן בביקור בגלריה או במחסן ברמת גן.

לאחרונה, אנו גאים בפיתוח התמחות ייחודית של לבני סיליקט שפורקו מביניינים ישראלים ישנים. אנו תרים באופן קבוע אחרי מבנים שעומדים בפני שיפוץ או הריסה ובתהליך מיוחד מפרקים את לבני הסיליקט, מובילים אותם למפעלינו, מנקים אותם מחומרי המליטה ואורזים אותם מחדש, כך שניתן לעשות בהם שימוש ולקבל מראה עתיק וייחודי.

אבני פירוק מישראל

שימוש מגוון בלבני סיליקט
 

במפעלינו אנו מבצעים חיתוך של לבני סיליקט ב-2 אופנים, לאחר ניקויים: חיתוך על הצד הצר של הלבנה, כדי לקבל פסי צרים יותר,אבני פירוק מישראל או חיתוך על הפס הרחב. החיתוך יוצר רצועות בעובי של 2 ס"מ, המתאימים במיוחד לחיפוי קירות. בזכות הגוונים השונים והשימוש ברובה, אשר מגיע במבחר גדול של אפשרויות השמה, אפשר לקבל מבחר גדול של מראות יוקרתיים על פי רצון הלקוח ומעצב הפנים.

בנוסף, ניתן גם לחתוך לבני סיליקט בצורה של 90 מעלות, כדי לחפות פינות של עמודים ולקבל מראה של לבנה שלמה ולא רק חיפוי.

השימוש בלבני הסיליקט היום הוא מגוון במיוחד: חיפוי חדרי אמבטיה, קירות פינות אוכל, רקע לאיזור טלויזיה פלזמה, ציפוי קירות חוץ, ציפוי בין ארונות מטבח, ציפוי קירות פינות אוכל ועוד.

לא רבים עומדים בפני הניגודיות שבין הצבע הלבן הנקי של האבן לבין ה"לכלוך" של המלט והמראה העתיק.

אתם מוזמנים להגיע אלינו ולהתרשם ממבחר של עשרות לבני סיליקט ובריקים מהארץ ומהעולם כולו.

אבן פירוקאבן פירוק