אפקט חלודה דק

אפקט חלודה דק בקירות סלון

אפקט חלודה דק הינו טראנד גדול מאד בקרב המעצבים והאדריכלים . הסיבה העיקרית הינה הייחודיות והבולטות של הצבע המיוחד לעומת כל הצבעים האחרים. באבן סיב מיבאים דגמי חלודה במידות 300/100 ומידות 122/61 , 305/122 , 285/122 ורק בעובי 2 מילימטר בלבד. היתרון הבולט הינו שאפשר להדביק את אבן סיב על התשתית הקיימת ללא עיגון לקיר וללא משקל עודף על הקיר.

 

חלודה בקירות - אבן סיב
חיפוי קירות באפקט חלודה דק – אבן סיב. עיצוב טלי זרחיה

 

 

 

 

 

 

 

 

יתרונות החלודה הדק של אבן סיב

1. מראה של חלודה אמיתי לחלוטין

2. דק מאד ואין משקל עודף על הקיר

3. עמיד מאד ואינו ניסדק

4. עבודה קלה ומהירה ורק בהדבקה על גבי התשתית הקיימת

5. עמיד במים ועמיד בשמש ותנאי חוץ

 

היתרון נוסף בולט של אבן סיב הינה שאנחנו תמיד נראה איך נקבל את המוצר המוגמר ובאיזה צבע הוא יהיה במדוייק ואילו בצביעה רגילה אף פעם לא נוכל לדעת איך זה יראה ורק אחרי הצביעה עצמה. אבן סיב מייבאת מוצרים ייחודיים לחיפוי קירות פנים וחוץ , מוצרים אלה אינם טפטים שעשויים כאמור מדף נייר שעשוי להיקרע . המוצרים של אביהן סיב עמידים לחום , עמידים לחללים רטובים , מתאימים למקלחות ואמבטיות ואפילו לחיפוי חוץ של וילות. מיכוון שהמוצרים דקים במיוחד אין לנו את הפחד מנפילות של אריחים מהקירות ואין סכנה לנזק חס וחליליה עם אריח מתנתק ונופל , לדוגמא חיפוי של שיש או גרניט פורצלן שוקלים כ- 50 קג למטר מרובע שאבן סיב שוקלת אך ורק 1.5 קג למטר מרובע. במדינה כמו ישראל שיש הרבה תזוזות בקרקע והאדמה מאד פעילה אנחנו בפרוש נפחד מאד לחפות במוצרים כבדים במיוחד. הסיבה ברורה מיכוון שה תזוזות בקרקע עשויות לגרום למוצרים הכבדים ליפול עם הזמן ולסכנה לעוברים ושבים.

 

אפקט חלודה בעבודה יד - אבן סיב
רול חלוד בעובי 2 מילימטר בלבד – אבן סיב

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

באריחי חלודה אנחנו נמרח 3 שכבות של סילר (שכבת מגן ) מיכוון שהחלודה יכולה להוריד צבע בדיוק כמו חלודה אמיתית לכן אחרי שנמרח 3 שכבות של סילר האריח לא יוריד את הצבע לידיים כמו בהתחלה. גיליתי החלודה מגיעים במידות של 300/100 ו 122/61 לרוב , כמו כן מיכוון שהמוצר הינו עבודת יד יתכנו שינויים במרקם בין אריח לאריח. שינוי הגוון בין האריחים הינם למעשה היופי של המוצרים של אבן סיב.

באבן סיב קיימים למעלה מ 50 גוונים של אבנים טבעיות , חלודה , בטון ועץ ורק בעובי 2 מילימטר בלבד , קיימים שינוי גוונים בין אריח ואריח מיכוון שמוצרים אלה של אבן סיב נעשים בעבודת יד ולכן גם נחשבים מאד יוקרתיים.

 

חיפוי אפקט חלודה על דלת כניסה בקו אפס
קורטן או חלודה בעבודת יד בעובי דק של אבן סיב
חלודה בעובי 2 מילימטר בלבד – אבן סיב עיצוב טלי זרחיה