בריקים מפירוקים

בריקים מפירוקים באבן סיב באספקה מיידית : הרבה אנשים מתבלבלים בין בריקים מפירוקים לבין הבריק הסטנדרטי הרגיל. לא כולם יודעים מה ההבדל בניהם , כאמור הבריק הפירוקים הם לבנים שפורקו מבניין ישן ויש עליהם מעין לכלוך אותנטי שמאפיין את הבריק עצמו כמו כן הבריק הסטנדרטי הינו בריק שנאפה בתנור בחום גבוה בעזרת תבניות.

מראה הבריקים מפירוקים הינו מראה עתיק שנותן את המראה העיצובי העתיק שאנו מחפשים , כמובן שאין שליטה על מגוון הצבעים של הבריקים מפירוקים כמו כן על שבירות האבן והלכלוך שמגיע בעקבות הפירוקים

סקרנו לכם את ההבדלים בין הבריקים מפירוקים לבין בריקים סטנדרטים .

מה ההבדל בין בריקים מפירוקים לבריקים רגילים :

  1. הבריקים מפירוקים בדרך כלל יותר עבים המבריק הרגיל
  2. הבריקים מהפירוקים בעלי מרקם ומראה ישן במיוחד
  3. הבריקים מהפירוקים עשויים להגיע גם קצת שבורים זה האוטנתיות שלהם
  4. הבריקים מהפירוקים לא אחידים בצבעם.
  5. הבריק הרגיל יכול להגיע בקווים ישרים והבריקים מהפירוקים לא יכול להגיע בחיתוך ישר
  6. הבריקים מפירוקים עשויים חימר הבריק הרגיל עשוי בדרך כלל מבטון
  7. הבריקים מפירוקים יכולים להגיע גם בחיתוך של פינה רוב הבריקים הסטנדרטים לא מגיעים עם פינות
  8. המחיר של הבריקים מפירוקים הרבה יותר יקר המבריקים הסטנדרטים.

בריקים מפירוק הינם אחד מהלהיטים הגדולים של השנים האחרונות , אדריכלים ומעצבים אוהבים מאד את המראה של הבריקים מפירוק , צרפנו לכם כמה תמונות בכדי להראות את המראה של בית או וילה עם בריקים מפירוק שמתאימים לכל תשתית .

באבן סיב אפשר למצוא מבחר ענק של בריקים מפירוק מרחבי העולם , הגוונים הפופולריים הינם הצבע השחור , אדום , לבן , אפור ובז' . ראוי לציין שהבריקים מפירוק מתאימים הן לחיפוי חוץ והן לחיפוי פנים כמו כן מתאימים לריצוף חוץ.

חשוב מאד לציין שחייבים להקפיד על בחירת הדבק מיכוון שבמידה ונבחר דבק שאינו מתאים בחוזק להדבקת הבריקים היווצר מצב של התנתקות הבריקים מהקירות. ההמלצה שלנו להתקשר לחברת הייצור של הדבק בכדי לקבל את אישורם שאכן הדבק מתאים להדבקת האבן בהתאם לעובי האבן.