חיפוי למטבח

חיפוי למטבח מוצר נפוץ מאד שבא מעל השיש במטבח וגורם למראה מושלם של המטבח.

חיפוי אבן אלסטית טבעית במטבח - Siv Stone
חיפוי אבן במטבח – אבן סיב

 

חיפוי למטבח

חיפוי למטבח נכלל בעיצוב קירות הבית והינו חלק משמעותי בהליך עיצוב הדירה , בתים או משרדים, המשפיע באופן ניכר על המראה הסופי של ביתכם. אם בעבר חיפוי אבן למטבח התמקד במידה רבה בשיש וזכוכית, הרי שבשנים האחרונות הליך עיצוב קירות הטבח כולל בחלקו הגדול מהמקרים חיפויים שונים של אבנים טבעיות ובריקים.

בריקים למטבח
בריקים למטבח דגם קוקטייל

עשרות סוגי חיפויים, בגוונים ובטקסטורות שונות, מעניקות למשפצים אין ספור אפשרויות לקבלת צבע ואוירה מבוקשת.

בעבר חיפוי אבן למטבח התאפיין אך ורק בשיש באותו צבע וגוון של השיש למטבח , אך כיום חיפוי אבן למטבח מתאפיין בסוגים רבים של אבנים ובמידות שונים .

חשוב מאד להדגיש שבחיפוי אבן למטבח חייבים לסים דגש שהאבן לא תיהיה מחוספסת ותיהיה קלה לניקוי , עבודות המטבח לפעמים מתאפיינים בשמן ולכלוך לכן בכדי שנהיה פרקטים חייבים שהאבן לחיפוי המטבח תיהיה אבן שקל לנקותה.

קיימים שני אלמנטים של הדבקה בחיפוי אבן למטבח , האחד עם פוגות והשני התקנה צמודה ללא פוגות , ההבדל בין שני האלמנטים שהפוגות ( רווחים בין אבן לאבן ) יש להם נראות מאד יפה וזה בהחלט אלמנט עיצובי אך גם יכולים להתלכלך בהמלך עבודות וניקוי המטבח.חיפוי למטבח מחוייב הן לאטום והן כאלמנט עיצובי לשידרג המטבח , שני התפקידים האלה מאד חשובים וגורמים להרבה אנשים לתת מחשבה נוספת ומעמיקה לסוג האבן לחיפוי המטבח למידות האבן לחיפוי המטבח ולנראות האבן והשתלבותה במראה הכללי של המטבח.

אבני חיפוי

חיפויים מאבן, בדיוק כמו האיפור או התכשיט, מסייעים בהשלמת המראה ובהשגת אפקט רצוי: דרמטי, חמים, פראי ועוד. הוספת אבני חיפוי, לעתים במינון צנוע, יכולה לשדרג את פינת האוכל, להעניק תחושה נעימה יותר בחדר השינה או להפוך את הכניסה לבית למרשימה במיוחד.

באבן סיב תוכלו למצוא עשרות סוגים שונים של אבני חיפוי או בריקים למטבח המיועדים לטובת עיצוב קירות, עמודים, מדרגות ופינות שונות בבית. תוכלו לסייר בעמודים השונים באתר כדי להתרשם מחלק מהמגוון – בכל העמודים תמצאו שלל תמונות. אבל, כמובן שהדרך הטובה ביותר להתרשם היא להגיע לגלריה של אבן סיב.

 

חיפוי למטבח
חיפוי למטבח עם אבן אלסטית