חיפוי מדרגות על גבי תשתית קיימת

חיפוי מדרגות יכול להיעשות ביום עבודה אחד ללא ללכלוך וללא אבק על גבי תשתית קיימת. אם בעבר כל מדרגה חייבה שימוש בלוח שיש כבד, היום, בעזרת דבק אלסטי מיוחד, ניתן להדביק ציפוי אבן על התשתית הקיימת שלכם, בקלות – ואפילו בעצמכם.

 

הרבה אנשים די מפחדים מהחלפת המדרגות הקיימות בגלל 4 סיבות עיקריות:

  1. כמות הלכלוך והאבק שייגרם עקב פירוק המדרגות הישנות
  2. זמן העבודה הממושך
  3. הנזק שעשוי להיגרם מפירוק המדרגות הישנות עשוי להיות נזק בלתי הפיך
  4. עלות כספית מאד גבוה
חיפוי מדרגות על ידי אבן דקה בעובי 1-2 מילימטר
חיפוי מדרגות על גבי תשתית קיימת – אבן סיב

אין ספק שהמדרגות בבית נהפכו עם השנים למראה של הבית ולתכשיט המרכזי של הבית או הסלון . בבתים רבים הבולטות של המדרגות נהפכה ליותר ויותר מרכזית ובעלי דירות רבים משקיעים משאבים רבים ביצור ותכנון גרם מדרגות יוקרתי ודקורטיבי.

חיפוי מדרגות על ידי אבן אלסטית טבעית על תשתית קיימת

אבן סיב יבואנים של אבנים אלסטיות טבעיות ודקות פתחו שיטה להדבקת האבן האלסטית הטבעית על גרמי מדרגות קיימות כחיפוי מדרגות. היתרונות של הדבקת האבן האלסטית באלמנט שלך חיפוי מדרגות הינו רב :

  • זמן עבודה קצר במיוחד
  • עבודה נקייה ללא לכלוך ואבק
  • שינוע ללא מנוף וקל במיוחד
  • חסכון בפירוק התשתית הקיימת
חיפוי מדרגות בהדבקה על תשתית קיימת – אבן סיב
חיפוי מדרגות בהדבקה – אבן סיב

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

האבן האלסטית של אבן סיב הנה הפתרון האולטימטיבי לחיפוי מדרגות על תשתית קיימת ללא פירוק המדרגות הישנות , עובי האבן הנו רק 1-2 מילימטר ומתאים לחיפוי מדרגות קיימות. בין הרום ו השלח אנחנו מתקינים סף אלומיניום מיוחד בצבע האבן בכדי ליצור מראה עיצובי קלסי ולא יבחינו בחיבור בין החלק העליון של המדרגה וחלקו התחתון.

בסיום העבודה חייבים למרוח סילר מיוחד למניעת שחיקה של האבן ולמניעת ספיגות האבן , אנו מייבאים סילרים גרמניים מיוחדים שמתאימים לאבן הספציפית שלנו ומונעים ספיגות האבן. קיימים 3 סילרים שמתאימים לאבן האלסטית שלנו : סילר כהה ומבריק , סילר כהה ומט , סילר שקוף.

הסילר הכהה והמבריק גורם לאבן לקבל צבע כאילו שהאבן רטובה במים , כאמור הצבע הנו מאד כהה ומאד מבריק ומקצין את צבע האבן. הסילר הכהה והמט נותן אפקט של גוון כהה לאבן אך לא נותן אפקט של ברק ומשאיר את האבן בגוון מט. הסילר השלישי הנו הסילר השקוף הנו משאיר את האבן בדיוק באותו גוון של האבן לפני המריחה של הסילר. כלומר הסילר השקוף לא משנה את גוון האבן בכלל ומונע חדירות של שמן קפה ומינרליים חיצוניים להספגות באבן. כניסה לאתר האבן האלסטית שלנו www.elasticstone.co.il