חיפוי קיר מטבח באבן

חיפוי קיר מטבח באבן

קיימים בשוק הישראלי כמה סוגי חיפוי קיר מטבח : זכוכית , עץ , פורצלן , בריקים , שיש ואבן ופסיפס. אבן סיב מייבאת מוצר טבעי ויחודי חיפוי מטבח באבן טבעית בעובי של רק 2 מילימטר שמתאים לחיפוי מטבח

חיפוי קיר מטבח באבן
חיפוי קיר מטבח באבן דקה

 

 

 

 

 

 

 

 

חיפוי מטבח באבן בעובי 2 מילימטר קיים במגוון צבעים במלאי באבן סיב , המידות הנפוצות 122/61 ו 244/122 . מיכוון שחיפוי המטבח הינו טבעי יתכנו שינויים במרקם האבן והיתרון הבולט באבן הדקה של אבן סיב הינו שאין משקל על הקיר והאבן לא תופסת נפח מיותר כמו כן העבודה מאד מהירה , חיפוי מטבח עשוי לקחת פחות מיום עבודה אחד ונקבל מראה טבעי שמעשיר את המטבח ומשדרג אותו למראה היוקרתי שרצינו. היתרון הבולט באבן הטבעית הדקה של אבן סיב הינה שכל מטבח הצבע עשוי להשתנות מיכוון שהאבן הינה טבעית ולכן המראה היחודי לכל מטבח בגיוון קצת שונה לפי בחירת הלקוח ועיצובו.

חיפוי קיר מטבח אלמנט עיצובי

חיפוי למטבח אלמנט עיצובי חשוב במראה המטבח , כמובן שצריכים להתאים את צבע חיפוי המטבח לצבע הארונות והריצוף , השילוב של הגוונים יחדיו יתן לנו את המראה הכללי של המטבח שאנו מבקשים.

חיפוי קיר מטבח – אבן סיב

 

 

 

 

 

 

 

חשוב להדגיש שחייבים להתאים סילר טוב שימנע ספיגות האבן מחומרים חיצוניים , תפקיד הסילר מאד חשוב מיכוון שבחיפוי מטבח עשוי להידבק לחיפוי שמנים , לכלוך , קפה ועוד חומרים העשויים להיספג באבן , בכדי למנוע ספיגות של חומרים אלה חייבים למרוח סילר באיכות גבוה למניעת ספיגות האבן.

התפקיד של הסילר הינו להיספג באבן ולא לתת לאף חומר האחר אפשרות ספיגה באבן , באבן סיב יש 3 סוגי סילרים שמתאימים לחיפוי למטבח 1. סילר שקוף שלא משנה את גוון האבן 2. סילר כהה ומבריק – סילר שמשנה את גוון האבן לכהה ומבריקה 3. סילר כהה ומט – סילר שמשנה את גוון האבן לכהה ומט. באבן האלסטית של אבן סיב שמשמשת לחיפוי מטבח לקוחות רבים מחפים את כל הקיר במטבח ולא רק את הקיר בין שני הארונות.

חיפוי קיר מטבח באבן
חיפוי קיר מטבח באבן אלסטית של אבן סיב

 

חיפוי קיר מטבח באבן מומלץ להקפיד על כמה דברים חשובים מאד :

  1. המוצר קל לניקיון
  2. המוצר אינו סופג שמן קפה ומינראליים חיצוניים
  3. המוצר עמיד בחום
  4. המוצר אינו שביר ועלול להיסדק
  5. הצבע אינו משתנה במשך הזמן עקב הפעילות במטבח והלכלוך
  6. המוצר עמיד במים