חיפוי עמודים בבריקים

 

מבחר של חיפוי עמודים ב בריקים עכשיו במלאי זמין באבן סיב

 

עמוד בתוך הבית הנו מוצר שקשה להסתיר , העמוד הנו עשוי מבטון והנו קונסטרוקטיבי ולכן אסור להוריד אותו או להקטין אותו. הראש הישראלי מחפש איך להפוך את המגרעות של העמוד ליתרון , לכן הטרנד בשנים האחרונות הפך את העמוד בתוך הבית לדבר עיצובי שמוסיף לעיצוב הבית על ידי חיפוי עמודים ב בריקים. חיפוי עמודים ב בריקים הופך את העמוד הקונסטרוקטיבי לעמוד עיצובי בתוך הסלון שהופך את העמוד לדמות מרכזית בעיצוב הבית.

חיפוי עמודים ב בריקים משדרג את המראה עיצובי של פנים הבית/המבנה ומחוצה לו. עמודים אלה משמשים הן כאלמנט דקורטיבי והן כקיר החוצץ בין אזורים בבית, כגון: הפרדה בין פינת אוכל למטבח, הפרדה בין הסלון למטבח וכן הפרדה בין אזורים וחדרים נוספים בבית. כמו כן ניתן לחפות ב בריקים עמודים מחוץ לבית – אם זה בגינה, בחצר, בכניסת הבית ועוד.

בריקים – אבנים חזקות ובעלות מראה מרשים במיוחד

ה בריקים הן אבנים בעלות מראה עתיק והן כוללות 3 סוגים עיקריים – בריקים מפירוק מבניינים עתיקים, בריקים חדשים אשר מיוצרים במפעל וכן בריקים מאבן טבעית אשר מיוצרים גם הן במפעל כשהן נוצרים ע"י חיתוך אבנים טבעיות.

חיפוי ב בריקים נחשב לפופולרי מאוד בשנים האחרונות עקב היתרונות הרבים של החומר – אם זו מבחינת חוזק ועמידות החומר שנחשב לאמין במיוחד, מגוון הגדלים, הצבעים והטקסטורות, בידוד אקוסטי וכמובן עקב המראה עיצובי המיוחד שמעניק למבנה מראה מודרני בניחוח כפרי ונוסטלגי.

Siv stone מייבאת ומשווקת בריקים באיכות הגבוהה ביותר ומובילה את תחום ה בריקים בישראל. אצלנו ניתן להשיג את כל סוגי ה בריקים בהתאמה אישית לחיפוי ועיצוב מושלם של עמודים וקירות פנים וחוץ. כמו כן אבן סיב מייבאת בריקים אלסטיים דקים בעובי 2 מילימטר לכניסה לאתר האבן האלסטית תכנסו בבקשה www.elasticstone.co.ilמעוניניים בחיפוי עמודים בבריקים? צרו עמנו קשר לייעוץ והזמנת בריקים באיכות מעולה ◄