חיפוי קיר מטבח על תשתית קיימת

חשוב מאד להדגיש שחיפוי במטבח הינו טראנד גדול מאד בכל בית בישראל.

חיפוי קיר מטבח באבן - Siv Stone
חיפוי קיר מטבח על ידי אבן אלסטית – אבן סיב

 

 

 

 

 

 

 

 

חיפוי קיר מטבח על תשתית קיימת עם האבן האלסטית של אבן סיב הנו מוצר מהפכני שגורם למטבח להראות שונה לגמרי בזמן קצר מאד , היתרונות הבולטים של האבן האלסטית הנו שהיישום קל מאד , בזמן מאד קצר ( פחות מיום עבודה ) אפשר ליצור מראה טבעי ויוקרתי. המידות הנפוצות הנם 122/61אך אפשר להזמין גם במידות 122/244 .

חיפוי במטבח עם אבן אלסטית
חיפוי קיר מטבח בחלודה – אבן סיב

חיפוי במטבח – הגנה מפני ספיגות

לאחר היישום חייבים למרוח 3 שכבות סילר ( חומר מגן על האבן ) ולהמתין זמן יבוש 7 ימים , התפקיד של הסילר הנו למנוע אפשרות לספיגות של חומרים חיצוניים כגון שמן בישול , קפה ועוד , אין ספק שהאבן האלסטית של אבן סיב הנה פתרון מהיר ועיצובי וקל מאד לחיפוי קיר מטבח.

באבן סיב קיים מבחר גדול של אבנים אלסטיות שמאפשר ליצור את המראה הטבעי שאנו מחפשים ומאפשרים בזמן קצר ביותר לגרום לחיפוי קירות המטבח למראה עיצובי שונה במראה ומאד אקסקלוסיבי.

חיפוי על תשתית גבס עם אבן אלסטית
חיפוי קיר בפינת נטילת ידיים – אבן סיב . תכנון ועיצוב דלית משיח

 

 

 

 

 

 

 

 

ההדבקה נעשית על ידי דבק אלסטי מיוחד של חברתנו שמשמש להדבקה הן בפנים והן בחוץ של האבנים האלסטיות שלנו , הדבק מגיע בבקבוק של 4 ק"ג ועקב האלסטיות והגמישות שלו הוא מאפשר הדבקה טובה וחזקה הן לפנים והן לתשתית חוץ.

במקרים של זווית 90 מעלות אפשר להשתמש בזויות מיוחדות מאלומיניום שנצבעות בתנור לפי צבע האבן , באבן סיב קיימות שני סוגי זווית : 1ס"מ/1ס"מ שמהווה סיום של האבן ב 90 מעלות . הזוית השנייה הנה זווית סיום של אבן בקיר ישר , במידה ולא נרצה שהסיום של האבן יראה על ידי האבן בלבד אפשר לסם זווית סיום של 2 מילימטר שהאבן נכנסת פנימה ויוצרת מראה עיצובי קלסי . ההדגשה בזויות שאפשר לצבוע אותם בקשת צבעי ראל לפי בחירת הלקוח. כלומר ההתאמה של צבע הזוית הסיום נעשית לפי גוון המשנה של האבן

אבן סיב במטבח – אבן סיב

 

 

 

 

 

 

 

 

 

חיפוי קירות עם האבן האלסטית שלנו עשוי להיות פתרון אולטימטיבי מכיוון שהעבודה הנה קלה במיוחד , האבן נחתכת על ידי דיסק יהלום או פריזר של נגרים או על ידי מסור ג'קסון לעץ . החיבור בן אבן לאבן כמעט ובלתי נראה מכיוון שהאבן מאד דקה , כמו כן יש מעצבים שנוהגים לסם פס ניתוק בין אריח לאריח בכדי ליצור מראה ייחודי במטבח.

היתרונות של חיפוי קיר מטבח על תשתית קיימת עם האבן האלסטית :
  1. זמן עבודה קצר במיוחד
  2. ללא לכלוך ואבק
  3. עבודה על גבי תשתית קיימת ללא פירוק התשתית הישנה
  4. אבן טבעית
  5. מראה עיצובי
  6. עמידות לאורך זמן.
חיפוי מעל השיש עם שיש אלסטי
חיפוי שיש אלסטי על גבי קיר במטבח – אבן סיב
שיש אלסטי לחיפוי במטבח – אבן סיב