חיפוי קיר מטבח

מוצרים עבור חיפוי קיר מטבח הם הפופולריים ביותר בין שני ארונות המטבח (הארון העליון והתחתון).קיימים בשוק סוגים שונים של מוצרים שיכולים לתת לנו פתרון טוב לחיפויים. בואו לבקר באולם התצוגה שלנו ברחוב אלכסנדר ינאי 10 בפתח תקוה ותתרשמו ממבחר גדול – במחירים מעולים ובאספקה מידית. תוכלו לקרוא בעמוד זה על הדגמים והשימושים העיקריים

חיפוי מטבח עם אבן
חיפוי מטבח עם האבן האלסטית של אבן סיב

 

 

 

 

 

 

 

קיימים בשוק כמה מוצרים נפוצים המשמשים ששייכים למשפחה של חיפויי קירות :

1.  בריקים , למרות שאנשים רבים חושבים שבריקים לא מתאימים לחיפוי קיר במטבח גם בנושא זה יש סוגים של בריקים שמתאימים ביותר , הבריק רצוי שיהיה חלק שיהיה אפשר לנקות אותו מלכלוך עבודות הטבח , לכן קיימים בשוק בריקים טבעיים חלקים שבהחלט מתאימים לחיפויים במטבח , היתרון הבולט של ה בריקים הנו שהעובי הנו עד 1 ס"מ והנו קל מאד ומהיר ליישום .

2. חיפוי אבן טבעית דקה בצורת בריק – חיפוי האבן הטבעית הדקה הנו מוצר שמתאים לחיפוי במטבח , המוצר בא במידות של 60/15 בצורת תלת מימד , המוצר בא עם דבק בצידו האחורי לכן אפשר להדביקו בצורה עצמאית ללא צורך בבעל מקצוע , עובי המוצר הנו 1 עד 2 מילימטר ואפשר בנקל לחתוך את האבן אפילו עם מספרי פח חדות , חיפוי קיר מטבח עשוי לקחת עד שעתיים עבודה באופן עצמאי לכן המוצר חביב מאד על הקהל הישראלי.

חיפוי מטבח על תשתית טיח - Siv Stone
חיפוי מטבח – אבן סיב

 

 

 

 

 

 

 

 

3. זכוכיות – הזכוכית הנה מוצר פופולרי מאד בשוק הישראלי מכיוון שהיא בעלת נראות קלסית ומתאימה כחיפוי קיר במטבח , החיסרון הבולט של הזכוכית הנו המחיר הגבוה של המוצר ביחס למוצרים אחרים. הזכוכית כבדה ובכדי להרכיבה דרושים לפחות 2 אנשים , כמו כן מגבלה נוספת של הזכוכית הנה שבחום גבוה ישיר היא עשויה להתפוצץ.

4. שיש לחיפוי קיר  – הרבה אנשים מעדיפים להמשיך עם הרכבת השיש גם כחיפוי הקיר במטבח , השיש הנו הפתרון הקל ביותר ואולי הנפוץ ביותר כחיפוי במטבח , המפעל של השיש שמרכיב את השיש יכול בנקל להביא איתו את החיפוי של הקיר במטבח ככה שהחלק התחתון כאמור השיש למטבח והחלק העליון יהיו בדיוק מאותה סדרה . החיסרון של השיש שהרכבתו קשה ומחירו יקר, כמו כן דבר שנפוץ הנו בריקים העשויים משיש שהם פתרון אולטימטיבי לחיפוי במטבחים

5. חיפוי צפחה דקה – אריחי הצפחה הדקה מתאימים גם לחיפוי במטבח מעל השיש , האריחים שעשויים להגיע בכל מידה שנרצה יכולים לתת לנו את המראה האסתטי שאנחנו רוצים לראות , האריחים הנם מוצרים טבעיים לחלוטין ולכן יהיו קיימים שינוי גוון בין אריח לאריח , מכיוון שהם מחוספסים יכול להיות קצת קשה לנקות אותם. בעזרת מברשת מגהץ ניתן לנקות לכלוך מאריחי צפחה הדקה.

6. קרמיקה – הקרמיקה או הפורצלן הנו החיפוי הכי נפוץ בחיפוי קירות , אפשר להגיד שזה הטרנד של המדינה , כל בית שני בישראל רוכש קרמיקה או פורצלן כחיפוי מטבח . עלות קרמיקה או פורצן עשויה להגיע לפעמים למחיר נמוכים מאד. אי לכך הקהל הישראלי מעדיף חיפוי מטבח לחשוב מחוץ לקופסה ולחפש דברים קצת שונים שיתנו למטבח את ה סטיילינג שדרוש לו.

יתרונות אבן סיב

  1. קל מאד
  2. עמיד למים ותנאי חוץ
  3. עיצובי
  4. טבעי
  5. אינו נסדק או נשבר
חיפוי מטבח עם חלודה – אבן סיב
שיש אלסטי בקיר במטבח – אבן סיב

 

 

 

 

 

 

 

אבן סיב בחיפוי מטבח