חיפוי קיר סלון בבריקים

חיפוי קיר סלון בבריקים במגוון צבעים ישר מהמלאי באבן סיב

חיפוי קיר סלון – סוגים פופולריים

 

חיפוי קיר סלון בבריקים
חיפוי קיר סלון בריקים – אבן סיב
1. טפט – הטפט הינו כמו שהוא מכונה באנגלית wall paper – דף נייר לקיר , הטפט הינו נייר שבעזרת דבק מגע נדבק כחיפוי לקיר בסלון , הטפט מגיע בגלילים של כ 10 מטר ונדבק בקלות לקיר. תשתית הקיר חייבת להיות ישרה ונקייה . היתרונות של הטפט שהוא חוסך צביעת הקירות החסרונות של הטפט שהוא עשוי להיקרע בקלות.
2. בריקים – חיפוי בבריקים מאד נפוצים בתור חיפוי קיר סלון מכיוון שיש המון צבעים והמון דגמים של בריקים לקירות  , הצבע הפופולרי הינו הלבן והאפור , יתרונות הבריקים שזה אלמנט עיצובי וחוסך צביעת הקירות ומהיר בעבודה. חסרון הבריקים שלאחר ההתקנה בלתי אפשרי להוריד את זה מהקיר.
3. אבן ושיש דק בעובי 1-2 מילימטר – המוצר המהפכני של אבן סיב , חיפוי קיר סלון באבן ושיש דק הינו מוצר קל ומהיר ליישום , המוצר הינו טבעי שמגיע גם באריחים גדולים , אטום למים ובעל מראה עיצובי מרשים , היתרון הבולט שהמוצר בעל משקל קל במיוחד לכן מועדף לתשתית שלא מסוגלת לשאת דברים כבדים .
4. בטון בעובי 1-2 מילימטר – עוד מוצר מהפכני שאין בארץ והוא קלאסי עבור חיפוי קיר סלון, הינו הבטון עובי עד 2 מלימטר של חברת אבן סיב  , מגיע בפלטות 240/120 או אריחים 122/61 קל מאד ביישום , נותן מראה של בטון אמיתי ואטום למים. מתאים לחיפוי קיר בסלון על גבי כל תשתית.
5. שליכט צבעוני – השליכט הצבעוני הינו המוצר הוותיק ביותר בתחום הדקורציה , קיימים אפקטים שונים של שליכט בשלל צבעים , החסרונות שהוא בנקל יכול להתלכלך והוא מאד נפוץ, היתרונות שהוא דקורציה במעשה ידי אדם ויש המון גוונים והמון אפקטים שאפשר ליצור כחיפוי קיר בסלון.

חיפוי בריקים בסלון – אבן סיב

חיפוי קיר בבריקים – יישום קל

6. בריקים טבעיים בעובי 1-2 מילימטר – אבן טבעית במידה 60/15 שמגיעה עם דבק בצידה האחורי ומתאימה מאד להרכבה עצמית ללא עזרת בעל מקצוע . הבריקים הטבעיים הינם מוצר מושלם מיכוון שעובי האבן הינו עד 2 מילימטר והמראה של הקיר הינו של אבן טבעית למרות העובי הדק של המוצר. אפשר בנקל לחתוך את האבן עם מספרי פח.
7. אריחי גרניט לחיפוי קיר סלון – אריחים במידה של 90/60 , מוצר מהפכני שמשמש לחיפוי קיר סלון וקל מאד ליישום. האריחים הינם עשויים משבבי גרניט גרוסים שמושפרצים על יריעה אלסטית גמישה

שעמיד בחום ובמים , אפשר לחתוך את היריעה במספריים או סכין יפני.

בריקים מאבן טבעית בפינת אוכל. ענת סקציאר עיצוב פנים
חיפוי קיר סלון באבן טבעית – אבן סיב
חיפוי קיר סלון - Siv Stone
חיפוי קיר סלון באבן צפחה 10/30 – אבן סיב . עיצוב שרי גורנשטיין בכר