חיפוי קיר סלון

חיפוי קיר סלון על ידי אבן דקה במיוחד במראה בטון ורק בעובי 2 מילימטר שמתאים לכל תשתית

 

חיפוי קיר סלון על ידי אבן סיב המקורית להדבקה על קירות פנים וחוץ או רול בטון או בטון דק הינו אריח שעשוי מבטון טבעי בעובי 2 מילימטר ובצד האחורי שלו יש תשתית של פיברגלס בעובי של 1 מילימטר שמהווה בסיס חזק וטוב לבטון , הבטון מגיע טבעי ובין אריח לאריח עשוי להיות הבדלי צבעים כמו כן קיימים באריח את הבועות שנוצרים עקב יציקת הבטון , אין שליטה על כמות וגודל בועות הבטון שנוצרים בקול בטון וזה עוצר את יופיו של אריח בטון דק וקל במיוחד.
המידות של האבן הדקה במראה בטון הדק הינו 122/61 ו 122/244 ס״מ ואפשר למצוא אותו בשני צבעים עיקריים :

  1. אפור כהה מרקם חלק
  2. אפור בהיר מרקם מחוספס
  3. לבן עם מעט גידים אפורים
  4. דגמי חום
  5. דגמים בצבע חלודה
  6. דגמים בצבע שחור גרפית
חיפוי קיר סלון - Siv Stone
חיפוי קיר סלון באבן – אבן סיב

 

 

 

 

 

 

 

 

השימוש של האבן במראה בטון  : השימושים העיקריים של האבן מראה בטון הינם לחיפוי קירות פנים , חיפוי בחדרים רטובים כגון אמבטיות , חיפוי אי למטבח וכל מקום אחר שדרוש חיפוי דק ועמיד במים.

יתרון חיפוי קיר סלון באבן דקה

היתרונות של האבן הדקה מראה בטון : היתרון הבולט של האבן הדקה שלמו הינו שהוא במשקל של 2 ק״ג למטר מרובע כלומר הינו קל במיוחד ( עובי 2 מילימטר) והיישום שלו מאד מהיר.

חיפוי קיר סלון -אבן סיב עיצוב : עידית אבו , צילום : דקל אבו

 

 

 

 

 

 

 

 

יתרונות נוספים של האבן הדקה במראה בטון שהריח עמיד במקומות רטובים ועמיד במים לכן הינו יכול לשמש בחיפוי קירות באמבטיות.
יתרון נוסף של האבן במראה בטון הינו שהוא יכול בנקל להדביק על תשתית קיימת מיכוון שהינו מאד דק , אין צורך בפירוק התשתית הקיימת ואפשרי להדביק על התשתית הקיימת כגון : טיח , קרמיקה , פורצן , עץ , שיש ולמעשה כל תשתית אחרת שמאפשרת הדבקה.

כמו כן העבודת ההדבקה של הרול בטון מאד קלה , 20 מטר מרובע אפשר להדביק ביום עבודה אחד להבדיל לבטון רגיל שהדבקה או יישום של 20 מטר יכולה להמשך עד שבוע ימים.

בעזרת דבק קרמיקה חזק אפשר להדביק את הרול בטון על כל תשתית קיימת ולהבדיל מאריחי בטון הרול בטון לא מהווה מעמסה על הבניין או התשתית הקיימת מיכוון שמשקלו 2 קג למטר מרובע ומגיע בעובי דק מאד של 2 מילימטר עובי.

החיתוך של האבן במראה בטון נעשה על ידי מסור ג׳קסון או מסור עץ ובסיום החיתוך יש ללטש את קו החיתוך בנייר זכוכית בכדי להחליק את החיתוך המסור.

חיפוי קיר טלויזיה – אבן סיב