טפט אבן טבעית

אבן לחיפוי קירות ישר מהמלאי באבן סיב אבן לחיפוי קירות העשוי אחד לאחד כמו שיש בקולקציה הדקה של אבן סיב אפשר למצוא במגוון צבעים בעובי של 2 מלימטר , הטפט יוצר על ידי גרגרי אבן שנאספו יחדיו ויצרו מרקם של אבן טבעית על גביבד גאו טכני עמיד במים. הטקסטורה של טפט האבן מחוספסת במקצת אבל אין ספק שהמראה הכללי נותן לנו מראה של קיר אבן יוקרתי במיוחד. אפשרי להדביק את הטפט מהאבן על גבי תשתית של טיח , עץ , קרמיקות וכל תשתית חלקה שמאפשרת הדבקה של הטפט.

רצוי מאד שהתשתית תהיה חלקה מיכוון שבמידה והתשתית אינה חלקה זה עשוי להשפיע על המראה הסופי של הטפט.
את הטפט אפשר לחתוך עם סכין יפני בקלות ובעזרת דבק טפטים אפשר להדביק את הטפט בקלות. זמן היבוש של הדבק הינו בדרך כלל 24 שעות.
האבן עשוי מגרגרי חול מגיע במידות של 282/142 יחודי ובלעדי לאבן סיב , יש כ 10 סוגים של אבנים שמגיעים בטפט הייחודי של אבן סיב , היתרון הבולט בטפט הינו ההתקנה הקלה בעבודה , תוך זמן קצר נוכל לקבל קיר מאבן שלם בעל מראה יוקרתי במיוחד , הטפט בדרך כלל עמיד לתקופה מאד ארוכה ורחיץ במידה ומתלכלך , אין ספק שהטפט הינו פתרון מושלם לחיפוי קירות בזמן קצר שמשנה את נראות הבית.
חיפוי קיר במטבח – אבן סיב
חיפוי קיר מעל השיש – אבן סיב

 אבן  ב-4 גלילים

החיפוי השיש האלסטי מגיע כ- 4 גלילים שמתחברים אחד לשני בהמשכיות שהגמדים של האבן מתחברים יחדיו למראה קלאסי וייחודי בדיוק כמו באבן טבעית , בשפה המקצועית אנחנו קוראים להתחברות הזאת book match .
גלילי האבן הינם מגיעים בגלילים מגולגלים באריזות קרטון , המטרה ליצור דקורציה מרהיבה של אבן על הפקידות הבית רק בעובי של 1 מלימטר.
קיימים באבן סיב מגוון רחב של גוונים העשויים מטפט אבן , הטפט מהאבן מתאים לקירות ודקורציות כמו כן הינו בעל מרקם של אבן טבעית, גלילי הטפט מהאבן באים באורך 282 ס"מ ברוחב 142 ס"מ בעובי של 2 מילימטר.
בקרטון יש 1 רולים של טפט מאבן .
היחודיות של הטפט מאבן הינה שהמרקם הסופי הינו דומה כמעט אחד לאחד לשיש טבעי. היתרון הבולט של הטפט מהאבן שביום אחד אפשר לחפות קיר של 20 מטר מרובע ללא לכלוך ללא אבק וכאמור בזמן מאד קצר.
שיש לחיפוי קירות במשרד