מהי אבן סיב

מהי אבן סיב ולמה היא מיועדת?

 

מהי אבן סיב הינה אבן אלסטית דקה מאד בעובי רק של 1-2 מילימטר בלבד שמיועדת לחיפוי קירות פנים וחוץ , כמו כן אפשרי להשתמש עם אבן לחיפוי מדרגות או חיפוי ריצוף על תשתית קיימת ללא פירוק התשתית הישנה.חברת אבן סיב מיבאת את אבן סיב המקורית , החברה נותנת שירותי התקנות של אבן סיב על גבי תשתית קיימת ללא פירוק התשתית הישנה .החברה עובדת עם מיטב המעצבים והאדריכלים במדינת ישראל ונותנת פתרון עיצובי מושלם לכל תשתית ישרה או חלקה שנרצה לחפות.קיימים יותר מ 35 גוונים במלאי באספקה מיידית של אבן סיב במידות 122/61 , 244/122 , 285/122

 

בטון אלסטי אוף וייט של אבן סיב
אבן סיב בחיפוי דלת עם הקיר הצמוד לה בסלון
עמוד עגול עם אבן סיב
חיפוי עמוד בלובי עם אבן סיב

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

יתרונות אבן סיב :

קל , דק , עיצובי , אינו נסדק , מתאים לפנים ולחוץ , מתאים לחללים רטובים ,  לא דרוש הובלות מסובכות עם מנוף , עמיד לאורך שנים , לא צריך עיגון לקיר , מגיעה גם במידות גדולות.

חיפוי בטון גוון לבן
חיפוי אבן סיב גדם בטון

אין ספק שהפתרון של אבן סיב הינו פתרון מושלם לבעלי בתים שרוצים להדביק את אבן סיב על גבי התשתית הקיימת ללא שבירת התשתית הישנה. בכך חוסכים את עבודה וכסף מיותר. לדוגמא באמבטיה במידה ולא נרצה להיכנס לשיפוץ מסיבי עם לכלוך ואבק נוכל בנקל להדביק את אבן סיב על הקרמיקה הישנה ובכך נקבל מראה עיצובי חדש לאמבטיה ביום עבודה אחד בלבד ללא לכלוך וללא אבק. אפשר להדביק את אבן סיב גם בתוך המקלחון מיכוון שהאבן עמידה במים.

דוגמא נוספת לאפקטיביות של אבן סיב הינו חיפוי מדרגות ישנות , במקום לשבור את המדרגות הישנות ובכך ליצור אבק ולכלוך גדול ובנוסף אפשר לפגוע במרקם הקונסטרוקטיבי של המדרגות הישנות אפשר בהחלט להדביק את אבן סיב על התשתית הקיימת של המדרגות הישנות ובכך נקבל גרם מדרגות מעוצב חדש ללא זכר של המדרגות הישנות. חשוב מאד להדגיש בחיפוי מדרגות האבן הינה עמידה לספיגות ושחיקה כמו כן אנחנו מורחים פוליאורטן מיוחד יחודי לאבן סיב בכדי לשמור על המדרגה החדשה.

חיפוי בטון דגם בטון עדין מסורק
חיפוי על קירות גבס עם אבן סיב
חיפוי אבן סיב בקירות אמבטיה. עיצוב ותכנון דלית משיח
חיפוי חוץ על תשתית של שיש ישן - אבן סיב
חיפוי באבן סיב בוילה בנתניה
חיפוי על מדרגות על תשתית ישנה
חיפוי מדרגות באבן אלסטית