קיר טלויזיה דקורטיבי

קיר טלויזיה דקורטיבי – הדור הבא של העיצוב – אבן סיב

קיר טלויזיה דקורטיבי עם אבן אלסטית אבן גמישה, הנה חומר ייחודי שמאפשר חיפוי של בניין בזמן קצר מאד. האבן גמישה ואף יכולה להתאים לחללים רטובים. היא עמידה בפני גשם ושמש וכל תנאי מזג אוויר.

קיר טלוויזיה דקורטיבי על ידי אבן אלסטית אבן גמישה עיצוב נירה דידי
קיר טלוויזיה דקורטיבי -אבן אלסטית אבן גמישה

 

 

 

 

 

 

 

 

האבן מתאימה לתשתיות כמו גבס, עץ, בטון, טיח, זכוכית פורצלן ועץ עמודים מכיוון שהאבן יכולה בנקל לקבל אלסטיות ולהתעגל לפי הצורך.

אבן אלסטית – מרכיבים טבעיים בלבד

האבן האלסטית מתאימה במיוחד בחיפוי קיר טלוויזיה דקורטיבי ולמעשה מקולפת מאבן טבעית ממש לכן גם מיועדת להיות מתאימה לחיפוי בניינים , חיפוי וילות וכל חיפוי שנבקש. הייחודיות של האבן  האלסטית הנה העובי המינימליסטי של האבן , האבן הנה 1-3 מילימטר תלוי בסוג האבן .
היתרון הבולט של האבן האלסטית שאין נפילות של אריחים מהבניין , תזוזות הקרקע לפעמים גורמים לנפילת אריחים של שיש מהבניין, אריחים אלה לא פעם גרמו לנזק בחיי אדם וברכוש , בהתקנה של האבן האלסטית מכיוון שהיא מאד דקה ההיתכנות להתנתקות מאד חלושה.

קיר טלוויזיה דקורטיבי דגם אבן אלסטית קוראנט בלאק
קיר טלוויזיה דקורטיבי – אבן סיב

 

 

 

 

 

 

 

 

אבן גמישה מעניקה לכם גם יתרון של אפשרות ליישומה על פני תשתיות שאינן ישרות, כמו דלפקים מעוגלים, עמודים, שיפועים אחרים וכו'.

האבן מוצעת כעת במכירה באבן סיב. תוכלו להיכנס לגלריה שלנו ולהתרשם מלא פחות מ-30 סוגים של אבן אלסטית, אבן גמישה במידות שונות ובצבעים שונים.

אנחנו מציעים קיר טלוויזיה דקורטיבי בגוונים שונים של אפור, חום, בז', צהוב, אדום ועוד וגם במידות שונות. תוכל לקבל אבן אלסטית החל מיחידות של 20 על 7 ס"מ ועד לפלטות של 2.4 על 1.2 מטרים.

קיר סלון עם אבן סיב
קירות מעוצבים לבית – אבן סיב עיצוב: עידית אבו, צילום : דקל אבו

 

 

 

 

 

 

 

 

אנשי המקצוע שלנו באבן סיב, ישמחו להדריך אתכם במקום ולהראות לכם כיצד ניתן ליישם את האבן בקלות. כמו כן, אנחנו מחזיקים גם בריקים אלסטיים – בעובי של 2 מ"מ, שניתנים בקלות להרכבה עצמית. הדרכה מקיפה תקבלו אצלנו.

 

 

חלודה עם אבן סיב בסלון
קיר חלודה בסלון – אבן סיב

 

 

 

 

 

 

 

 

גם ל בריקים , אותם יתרונות שיש לאבן האלסטית המגיעה בפלטות גדולות יותר. הם מגיעים מוכנים – עם דבק חד צדדי, כמו טפט, שמאפשר יישום ללא כל ידע מוקדם ובעל מקצוע וקבלת תוצאה מדהימה בתוך שעות ספורות, ללא צורך בפירוק התשתית הישנה ובעלות מגוחכת – יחסית לביצוע של שיפוץ אימתי מקיף, הכולל הריסות, שבירות, הוצאת פסולת, אבק, תשלום לאנשי מקצוע שונים ועוד.

 

אבן אלסטית אבן גמישה , מתאימה לקיר טלוויזיה דקורטיבי – אבן סיב