ריצוף אבן טבעית

ריצוף אבן טבעית הנה נחצבת בהרים בכל רחבי ה עולם ולכן הנה מוצר טבעי שכאמור נחשב גם למוצר יוקרתי ואיכותי ,
התהליך היחידי שהאבן עוברת הנו תהליך של ביקוע מההר ,חיתוך וליטוש לצורך קבלת הברק והמרקם שלה.
היתרונות הגדולים של האבן לעומת גרניט הפורצלן שכולנו מכירים , הנה שהאבן לא יכולה לשנות את גוונה( רק במידה ויש ספיגות חיצונית ) והדבר השני הוא שהמרקם של האבן אינו אחיד ובעל מראה טבעי לחלוטין. קשה מאד לחקות את קשת הצבעים הטבעיים שיוצר הטבע. גרניט הפורצלן לעולם לא תוכל לחקות את המרקם הטבעי שאינו אחיד במראה .
בכל מקום בעולם השימוש באבן טבעית מעניק תחושת יוקרתיות מכיוון שהיא לא מיוצרת בתנור כמו הפורצלן ואינה יצור של מכונה. האבן הנה יצור של הטבע שלפעמים גורמים לאנשים להתפעל מיצירת המופת של הטבע , אי לכך יכול להיווצר מצב שהאבן משנה את גווניה מאריח לאריח
60/30 אבן טרוורטין
אבן מרוצפת במטבח – אבן סיב

אבן טבעית לעומת פורצלן

הפורצלן אכן מוצר צריכה נפוץ מאד , האחידות של הפורצלן והחוזק שלו מעמידים את הפורצלן לפרקטי יותר מהאבן או השיש אך שלא נשכח שהמלונות היקרים ביותר בעולם משתמשים רק בשיש ולא בפורצלן.
4 מידות טרוורטין
ריצוף באבן – אבן מסוג טרוורטין , יבוא אבן סיב
היוקרה של האבן נחשבת במידת המיון של האבן , במידה ומיון האבן נחשב למיון קפדני ואחיד במיוחד ככה נחשבת האבן או השיש יוקרתי ויקר במיוחד.
בריצוף אבן קיימים בשוק בשני סוגים נפוצים בשוק הישראלי , אבן טבעית לחיפוי ואבן טבעית לריצוף , אבן טבעית מיועדת לריצוף פנים וריצוף חוץ היתרונות הבולטים של האבן הנם שהמחצב טבעי ולכן נחשב ליוקרתי ובלתי ניתן לחיקוי , הפורצלן שנמכר כיום מנסה לחקות את האבן אך שום מוצר שיהיה יפה ככל שיהיה לא יוכל לחקות את המוצר הטבעי.
באבן לריצוף וחיפוי נבחין בהבדלי גוונים בין אבן לאבן ובכך היופי של האבן הטבעית ,
באבן סיב קיימים סוגים רבים של אבנים לריצוף וחיפוי במגוון צבעים ומגוון מידות באספקה מידית ישר מהמלאי , אבן סיב נחשבת לאחד היבואנים הגדולים בשוק האבן במדינת ישראל
ריצוף אבן פיקסו 60/60
ריצוף אבן פיקאסו בכניסה לבית