שיש לריצוף פנים

שיש לריצוף פנים עכשיו במלאי מיידי באבן סיב

שיש לריצוף פנים, למראה יוקרתי במיוחד.

שיש לריצוף פנים נהפך עם השנים לאחד המוצרים היוקרתיים בענף השיפוצים והבניה , אבן סיב נחשבת לאחד היבואנים הגדולים בארץ לשיש לריצוף פנים , היתרון הבולט של חברתינו הינו שהמוצר הינו יבוא ישיר של החברה ולרוב אפשר לראותו גם במלאי או במחסנינו.
יזמים וקבלנים שרוצים לעלות את רמת הגימור של הדירה ורמת המחיר שהדירה עשויה להימכר מרצפים ריצוף פנים מאריחי שיש. ריצוף הרצפה בשיש נחשב יוקרתי במיוחד , ככול שהמידות של השיש גדולות יותר וככול שהשיש אחיד בגוינו ככה השיש נחשב לשיש יוקרתי וקלאסי יותר.
מכיוון שהשיש לריצוף הינו מוצר טבעי עשויים להיות שינוי גוונים בין אריח לאריח , המיון של השיש נעשה בחו״ל ואף בארץ והמטרה העיקרית של מיון זה שאחידות השיש תהייה כך שלא יראו את שינוי הגוון בין אבן לאבן.
כיום , ניתן למצוא באבן סיב אריחי שיש לריצוף פנים במידות שונות ומגוונות. המידות הנפוצות של שיש לריצוף פנים הנם 80/80 ו 100/100 בעיקר לשטחים שבתוך הבית , היתרון שהקניה באבן סיב הינה ישר ממחסן היבואן ללא תיווך ובמחירים תחרותיים מאד בשוק הישראלי , אבן סיב קונה את השיש יצר מהמחצבות בעולם ללא סוכנים או מתווכים שעשוי לגרום למחיר השיש להיות גבוה
ללוביים ולכניסות של בתים המידה הנפוצה הנה 60/60 . ככל שהמידה של השיש גדולה יותר זה אומר שהשיש נחתך מבלוק גדול יותר ועקב זאת המחיר של השיש גבוה יותר.
חשוב לדעת שככל שהמידה של השיש לריצוף פנים גדולה יותר עלות יישום הריצוף משיש יקר יותר, ישנו צורך ביותר עובדים בשל משקל השיש וביותר חומרים. ריצוף שיש פנים במידות 100/100 תהיה יקרה יותר מריצוף שיש במידות 60/60 .
יישום הריצוף משיש חייב להיות מדויק ועם בעל מקצוע מתאים. לאחר התקנת השיש ישנו תהליך של סתימת המרווחים בין אבן לאבן על ידי דבק אפוקסי. בתום הייבוש הדבק בצורה מלאה יש לבצע תהליך ייחודי של ליטוש אבן. תהליך של ליטוש האבן נעשה על ידי מכונות ליטוש שמורידות לשיש לריצוף פנים את הברק ואת השכבה העליונה ומחזירה לא את השכבה על ידי ליטוש השיש מחדש כולל החלקת הדבק בין האריחים.
אצלנו בחברת אבן סיב תוכלו למצוא מגוון רחב של שיש לריצוף פנים וחוץ. בשיטת שלם וקח.