שיש לריצוף

אז מהי בעצם אבן שיש?

אבן שיש היא למעשה סלע גבישי ייחודי הנוצר כתוצאה מהתגבשות של מספר מינרלים בתנאי חום בשילוב של לחץ אטומספרי במעמקי כדור הארץ.

ליטוש אבן שיש

ישנם מספר סוגים של אבני שיש אך לרוב ישנה טעות נפוצה שאנשים מכנים כל אבן שעברה שיוף וליטוש כאבן “שיש”, כדוגמת אבני גיר וגרניט.  לאחר תהליך הליטוש ניתן להגיע לרמות הברקה גבוהות, המעניקות לאבן מראה אלגנטי ויוקרתי. חשוב לדעת כי זוהי אבן חזקה במיוחד ובעלת מגוון רחב של צבעים וטקסטורות ולכן זוהי אבן פופולרית במיוחד בקרב אדריכלים ומעצבי פנים, העושים בה שימוש רב למטרות דקורטיביות בעיצוב הפנים והחוץ.

שיש לבית
שיש לבית

סוגי שיש ב Siv stone:

שיש לריצוף וחיפוי

אבן שיש היא אחת האבנים הפופולאריות אשר משתמשים בה לריצוף וחיפוי בתים פרטיים ועבור מבנים מסחריים ותעשייתיים. שימוש נפוץ ביותר בשיש הוא עבור ריצוף פנים הבית, אם זה עבור כל שטח הבית או עבור אזורים ספציפיים כמו המטבח, האמבטיה ועוד. כמו כן נעשה שימוש בשיש עבור ריצוף חוץ, מדרגות, ספי חלונות, חיפוי קירות ושימושים נוספים.

היתרונות בריצוף ובחיפוי שיש

  • אבן השיש היא חזקה במיוחד ובעלת עמידות לאורך שנים רבות, כמו כן היא עמידה בפני מזג האוויר ולכן ניתן להשתמש בה גם לחיפוי חיצוני.
  • ניתן לרצף עם השיש בנקל, גם משטחים גדולים ובכך ליצור מראה יוקרתי ואחיד.
  • מגוון עיצובים וטקסטורות – העובדה שאבן השיש אינה זהה אחד לשניה, עקב תהליך היווצרותה הגיאולוגי, מאפשרת ליצור אבני שיש במגוון צבעים בהתאם לטעם האישי.

רכישת שיש באבן סיב

חברת אבן סיב מספקת מייבאת ומשווקת מוצרי שיש ואבן טבעית עבור בתים פרטיים ומבנים מסחריים ותעשייתיים. מוצר הדגל שלנו הינו שיש לבן, בעל מראה שלג לבן, המיועד לריצוף וחיפוי פנים וחוץ. בנוסף, אנו מציעים אריחי שיש במגוון גדלים, צבעים וטקסטורות מתוצרת מובחרת. כמו כן, ניתן לקבל אצלנו שירות הום סטיילנג ללא עלות נוספת, בו אנו נייעץ ונתאים לכם את אבן השיש או כל אבן טבעית אחרת למבנה ולאופי הבית שלכם.

אספקת שיש ישירה מהמלאי – שלם וקח!

אתם מוזמנים להגיע אל אולם התצוגה שלנו ולהתרשם ממגוון עצום של שיש ואבנים טבעיות. המאגר שלנו נמצא במחסן הסמוך לאולם התצוגה כך שניתן לקבל את האבנים ישירות מהמלאי ללא צורך בהזמנה מראש ועיכוב מיותר.

חברת אבן סיב מייבאת את כל מוצרי השיש שלנו, כך שלקוחותינו נהנים משיש איכותי באספקה ישירה ובמחירים מעולים ללא פערי תיווך!. בתמונה משמאל: שורות של בלוקים לבנים, לפני עבודת החיתוך והכנתם למרצפות שיש, המגיעים אלינו ישירות מהמחצבה.



לצפייה בגלריית השיש שלנו ◄