אדריכלים

 

אדריכלים ומעצבי פנים

אבן סיב עובדת בשיתוף פעולה מלא עם אדריכלים ומעצבי פנים, בהם כמה מהמעצבים הבולטים בישראל. אפשר ליצור קשר עם גילה סיב : 0505221714 לקשרי אדריכלים.

בטון מסורק

אדריכלים ומעצבי פנים רבים בוחרים לעבוד עמנו בשל המבחר הגדול של מוצרים ייחודים והבלעדיים שאנו מייבאים בבלעדיות כמו מגוון האבנים האלסטיות הטבעיות ( אבן סיב )  הבלעדיות שלנו www.elasticstone.co.il

אבן סיב הינה החברה בין היחידות בארץ שנותנת פתרונות להדבקה על תשתית קיימת ללא פירוק התשתית הישנה וללא צורך עיגון לקיר , כמו כן אבן סיב מתאים לחיפוי אמבטיות על גבי תשתית קיימת מיכוון שהמוצרים עמידים במים כמו סרגלי חיפוי במבחר צבעים ודגמים שמתאימים גם לחיפוי פנים וגם לחיפוי חוץ.

כאדריכלים, או מעצבים, נשמח מאוד להזמינך לפגישת היכרות ב Siv stone, כדי שתוכלו ללמוד על ההיקף הרחב של המוצרים והפתרונות שאנו מציעים וכן את ההטבות הייחודיות שאנו מציעים לאדריכלים ומעצבי פנים העובדים עמנו בקביעות.

חיפוי דלתות בתוך הבית על ידי אבן סיב
חיפוי קיר טלויזיה – אבן סיב

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

סרגלים חיפוי בסלון - אבן סיב
סרגל חיפוי יבוא אבן סיב

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

חיפוי אבן דקיקה בפינת נטילת ידיים – אבן סיב . תכנון ועיצוב דלית משיח

 

 

 

 

 

 

 

 

בנוסף, נשמח מאוד לצרף אתכם לרשימת התפוצה שלנו ולהזמינכם מעת לעת לאירועים יחודיים, או לדווח על מוצרים חדשים שהגיעו לגלריה.

 

סלע וולקני במשקל 2קג למטר בלבד
סלעים לחיפוי קירות של אבן סיב

 

 

 

 

 

 

 

 

אתם מוזמנים לתאם עמנו פגישה מראש להתרשמות וקבלת הסבר על המוצרים הייחודיים והבלעדיים של אבן סיב , ברחוב אלכסנדר ינאי 10 סגולה פתח תקווה חניה חינם במקום או ליצור קשר עם : גילה סיב יועצת הום סטיילינג ואחראית קשרי אדריכלים 0505221714