אודות

 

eransiv_c
ערן סיב עם חיים הכט, מנחה “יצאת צדיק”

Siv Stone הנה גלריה יחודית לאבן טבעית שמתמחה בעיצוב המבטיח מראה יוקרתי לבית, לגן ולעסק. הגלריה נחשבת למובילה בתחומה בישראל ומייבאת שיש ואבן לריצוף פנים וחוץ ובריקים לחיפוי כמו כן מוצרים בלעדיים וייחודיים : מגוון רחב של אבנים טבעיות אלסטיות דקות ורק בעובי של 1-2 מילימטר ( אבן סיב ) שמתאימות לפנים וחוץ ונקראות אבן סיב , אפשרי לראות את הדגמים באתר www.elasticstone.co.il  אבן סיב מושכת אליה קהל פרטי וכן קהל מקצועי גדול של אדריכלים, מעצבי פנים מעצבי הום סטיילניג וקבלנים.

המנכ”ל, ערן סיב הינו המייסד ומכהן גם בתפקיד ציבורי בהתנדבות כיו”ר התאחדות קבלני השיפוצים בישראל http://www.rcu.co.il הגוף היציג הרשמי והחוקי של ענף השיפוצים במדינת ישראל ( אפשר לעקוב על הפעילות הציבורית באינסטגרם eran.siv ). ההשגים הבולטים בתקופה האחרונה של התאחדות קבלני השיפוצים :

  • החרגת ענף השיפוצים כענף חיוני בתקופת הקורונה
  • סיווג מיוחד לקבלני השיפוצים ברשם הקבלנים
  • הורדת שקי המלט מ 50 קג ל 25 קג
  • קבלת עובדים פלשתינאיים לקבלני שיפוצים רשומים
  • הסדרת ענף השיפוצים וקיום מבחני הסמכה לקבלני השיפוצים.
  • המאבק בחאפרים בענף

 

סיב מקפיד על ביקורים בכל התערוכות החשובות בעולם ועל שמירה על קשר עם היצרנים המובילים בתחום האבן, כדי להבטיח שהמבקרים בגלריה ימצאו מגוון רחב של מוצרים איכותיים וחדשניים וייחודיים מאבן טבעית.

חיפוי קיר סלון
האבן האלסטית של אבן סיב בחיפוי סלון , עיצוב : שגית בר חן. צילום : מאור מויאל
חיפוי אבן חוץ באבן סיב

 

 

 

 

 

 

 

 

 

חשוב לדעת שהרכישה מתבצעת ישירות מהיבואן באספקה מהמלאי וללא פערי תיווך כמו כן אפשרי לקבל שרות התקנות על ידי בעלי המקצוע של אבן סיב , כלומר אתם רוכשים את האבנים מיד ראשונה כולל ההתקנה , במחיר הטוב והמשתלם ביותר.

Siv Stone הנה בין החברות היחידות בארץ המאפשרות מיון של אבן ע”י עובדי החברה או ע”י הלקוח עצמו, בכדי ליצור את המראה המושלם, המתאים לצרכי הלקוח. אנו מציעים גם שירות מיון של אבן אבן והום סטיילינג ייחודי (בתיאום מראש) . אתם מוזמנים להגיע אלינו עם צילומים ותכניות של הבית ואנו נדאג להתאים עבורכם את האבנים המתאימות לאופי הבית.

יבוא בלעדי וייחודי של אבנים אלסטיות דקות מכל רחבי העולם

 

חלודה על גליל עובי 2 מילימטר – אבן סיב
בטון על גליל בעובי 2 מילימטר בלבד – אבן סיב

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ניתן למצוא ב Siv stone מבחר עצום של אבני חיפוי ושיש טבעי לריצוף במגוון צבעים וטקסטורות,כמו כן ריצופים עתיקים בעיבודים מיוחדים ביניהן: שיש, אבן , סיליקט ובריקים חדשים ובריקים מפירוק , אריחים אלסטיים (אבן סיב) דקים ביבוא בלעדי, אריחי עור דקים לחיפוי , שיש אלסטי בעובי 1-2 מילימטר , אבני חול אלסטיות טבעיות בעובי 1-2 מילימטר אריחי חלודה , אריחי בטון בעובי 2 מילימטר , אריחי עץ ועוד. ניתן להתרשם מהאבנים באולם התצוגה שלנו והמחסן שלנו הממוקמים ברחוב אלכסנדר ינאי 10, אזור תעשייה סגולה בפתח תקוה, כך שניתן ליהנות מאספקה ישירה של המוצרים! אנו נסייע בהעמסת האבנים לרכב – פשוט שלם וסע!

אריחי עור לחיפוי – אבן סיב
חיפוי קיר טלויזיה – אבן סיב

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

חניה חינם צמוד לגלריה כמו כן יעוץ ועיצוב הום סטיילינג ללא עלות באולם תצוגה על ידי מעצבת הום סטיילינג ומכירות גילה סיב 0505221714 ..

כניסה לאתר של האבן האלסטית שלנו כנסו עכשיוhttp://www.elasticstone.co.il

אלכסנדר ינאי 10 סגולה פתח תקווה – 03-7764897

מכירות : גילה סיב 0505221714