אולם תצוגה

 

בואו עכשיו , אולם תצוגה למוצרים יחודיים ובלעדיים – אבן סיב

 

המבחר הגדול בישראל של שיש לריצוף פנים וחוץ , אבן רנדומלית לריצוף וחיפוי , בריקים , לבני סיליקט ואבני פירוק כמו כן יבוא בלעדי של אבנים אלסטיות טבעיות וייחודיות בעובי 1-2 מילימטר ( אבן סיב ) שמתאימות לחיפוי וריצוף פנים וחוץ על גבי תשתית קיימת – שנקראות על שם אבן סיב  , תכנסו לאתר האבן האלסטית הבלעדית והיחודית של אבן סיב  www.elasticstone.co.il

בטון על גליל בעובי 2 מילימטר בלבד – אבן סיב
אריחי חלודה על גליל – אבן סיב

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אריחי בטון עובי 2 מילימטר , אריחי חלודה עובי 2 מילימטר , אריחי שיש עובי 2 מילימטר , אריחי ציפחה עובי 2 מילימטר , אריחי עץ המתאימים להדבקה על גבי תשתית קיימת ללא פירוק התשתית הישנה , אריחי עור טבעי לחיפוי , בואו להתרשם מקולקציה הבלעדית של אבן סיב , מחכים לכם ברחוב אלכסנדר ינאי 10, אזור תעשייה סגולה פתח תקוה ( חניה חינם במקום ). כמו כן תוכלו לקבל יעוץ הום סטיילניג ללא עלות על ידי  :

מעצבת הום סטיילינג ומכירות גילה סיב –  0505221714

בואו לראות את הקולקציות החדשות 7764897 – 03

אפשר להתרשם מהמוצרים האלסטים הדקים של אבן סיב ב http://www.elasticstone.co.il

הכל לריצוף ולחיפוי כמו כן יבוא בלעדי של אבנים אלסטיות טבעיות מכל העולם

לפני שאתם עומדים לרצף את ביתכם בשיש, או מבקשים לחפות את הקירות באבן טבעית, אל תוותרו על ביקור באולם התצוגה של Siv stone – הגלריה לאבן טבעית. ב Siv stone תמצאו מבחר גדול ובלעדי של מוצרים אלסטיים דקים המתאימים להדבקה על תשתית קיימת ללא פירוק התשתית הישנה  : שיש אלסטי בעובי 1-2 מילימטר , אבן חול בעובי 1-2 מילימטר, אריחי צפחה בעובי 1-2 מילימטר , אריחי עור בעובי 2 מילימטר , אריחי חלודה בעובי 1-2 מילימטר , אריחי בטון בעובי 2 מילימטר  , כמו כן שיש ואבן לריצוף פנים וחוץ , אבנים רנדומליות לריצוף וחיפוי , שיש בז’ ושיש שחור כמו כן מבחר ענק של בריקים מפירוק יבוא מכל רחבי העולם.

ריצוף שיש אפור בהיר לחוץ וחיפוי מדרגות יבוא אבן סיב
חיפוי קיר טלויזיה – אבן סיב

בריקים עתיקים וריצופים עתיקים במגוון רחב

בגלריה תוכלו להתרשם גם מאבני בריקים עתיקים וריצופים עתיקים בעיבודים ייחודיים . ה בריקים מגיעים ב- מגוון צבעים גדול : בריקים חומים, אדומים ובריקים בצבע בז’ לבן ועוד. המגוון של לבני בריקים ב Siv stone הוא מהגדול בישראל.

אריחי עור – אבן סיב

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Siv stone היא אחת היבואניות המובילות בישראל לאבן טבעית ושיש ואבנים אלסטיות טבעיות היכנסו לאתר של האבנים האלסטיות של אבן סיב http://www.elasticstone.co.il , אבן סיב בין היתר עובדת עם מרבית האדריכלים ומעצבי הפנים הגדולים בישראל. ככזו, היא מציעה את השילוב המנצח של מבחר עשיר במיוחד של מוצרי אבן הכוללים התקנות מקצועיות על ידי צוות ההתקנות של אבן סיב , במחירים שלא תמצאו במקום אחר!