ריצוף שיש לבן – Pure White

ריצוף שיש לבן מקנה לבית מראה יוקרתי וחגיגי. באבן סיב אנחנו מחזיקים בשיש איכותי לריצוף במגוון צבעים – החל משיש לבן, דרך צהוב, ורוד ועד לגווני אפור ושחור.

שיש לבן במיוחד – Pure White – ביבוא בלעדי!

white pure הוא מוצר הדגל של Siv stone:  אבן שיש לריצוף ולחיפוי בצבע לבן שלג, נדיר ואיכותי במקרה של  שיש טבעי. האבן היא שיש נקי וצפוף במיוחד ויוצר מראה נקי  ופתוח. זוהי אבן שיש בעלת בעל עמידות גבוהה ורמת ספיגה מעולה, המשמשת כשיש לריצוף ולחיפוי – פנים וחוץ. שיש pure white מיובא בלעדית על ידי Siv stone מהמזרח הרחוק. השיש מגיע במספר מידות ייחודיות:

פלטות – 265 / 145 ס"מ, עובי 3 ס"מ

120 / 120 ס"מ

100 / 100 ס"מ

60 / 60 ס"מ. שיש במידות 60 על 60 מוזיל את העלות, ומאפשר לכם ליהנות מאותו שיש איכותי ויוקרתי במחיר ידידותי יותר.

השיש מגיע בעובי של 2 ס"מ

* ניתן לקבל גם במידה / עובי אחר – לפי הזמנת הלקוח.
ריצוף שיש לבן ישירות מהמלאי – שלם וקח!

אתם מוזמנים להגיע אל אולם התצוגה שלנו ולהתרשם ממגוון עצום של שיש ואבנים טבעיות. המאגר שלנו נמצא במחסן הסמוך לאולם התצוגה כך שניתן לקבל אבני ריצוף שיש לבן ישירות מהמלאי ללא צורך בהזמנה מראש ועיכוב מיותר.

Siv stone מייבאת את כל מוצרי השיש שלנו, כך שלקוחותינו נהנים משיש איכותי באספקה ישירה ובמחירים מעולים ללא פערי תיווך!. בתמונה משמאל: שורות של בלוקים לבנים, לפני עבודת החיתוך והכנתם למרצפות שיש, המגיעים אלינו ישירות מהמחצבה.

ריצוף שיש לבן. המחצבה של אבן סיב


אבן שיש בצבעים נוספים

Siv stone מגוון של סוגי שיש בצבעים וטקסטורות שונות. לחצו כאן על מנת לצפות בתמונות צבעי שיש ולקבל פרטים נוספים על כל אבן.

כמו כן, זיכרו שמדובר כאן על חלק קטן בלבד מהיצע של אבן שיש ואבן טבעית מסוגים אחרים שתוכלו למצוא בביקור בגלריה של Siv stone ברחוב אלכסנדר ינאי 10, באיזור התעשיה סגולה בפתח תקוה. חניה חינם בשפע למבקרים.